Voľný

Byt 404

 
Mám záujem

Cena s DPH

0 €

Celková výmera 81.46 m2 
WC 1,11 m2
Obývacia izba s kuchyňou a jedálňou 28,28 m2
Kúpeľňa 5,11 m2
Izba 20,17 m2
Spálňa 16,61 m2
Vstupná chodba 6,82 m2
Balkón 3,36 m2

 

 

Akustická pohoda:

  • Deliace medzi-bytové steny budú zrealizované ako sadrokartónové s akustickou izoláciou. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu.
  • Podlaha má kročajovú izoláciu, ktorá odráža dupot, buchot, chodenie aj nepríjemné posúvanie stoličiek.

 

 

 

 

Konštrukcia stavby:

Konštrukčné riešenie stavby tvorí železobetónový skelet a murivo z pórobetónu. Použité materiály sú kvalitné, so zárukou na stavbu.

 

 

 

Okná a dvere:

  • Použité budú hliníkové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom.
  • Vchodové dvere budú protipožiarne - plné, osadené v oceľovej zárubni, štandardná výška 1 970 mm, panoramatické kukátko, kovanie guľa/kľučka.

 

 

 

 

Dispozícia bytov:

Byty sú navrhnuté s prihliadnutím na to, aby bola zabezpečená dostatočná kvalita vnútorného prostredia z hľadiska optimalizácie rozmerov a vnútorná mikroklíma najmä dostatočné vetranie a osvetlenie priestorov, tak ako to definujú technické normy.

 

 

 

Loggie/balkóny a terasy:

Byty ponúkajú bohatý priestor čo sa týka vonkajších balkónov, terás a loggií. V niektorých prípadoch máte na výber napr. byt s dvoma balkónmi, čo je niekedy na nezaplatenie. Finálna úprava balkónov, loggií a terás je navrhnutá s keramickými dlaždicami.

 

 

 

 

Vykurovanie/vzduchotechnika:

Byty na 4. a 5. NP budú vykurované teplovodným vykurovacími telesami z centrálneho vykurovacieho systému a na 6. NP bude vykurovanie zabezpečené podlahovým vykurovaním. Rebríkový radiátor v kúpeľni je samozrejmosťou. Odsávanie vzduchu v jednotlivých miestnostiach bude realizované pomocou malých axiálnych ventilátorov umiestnených v strope a každý ventilátor je vybavený spätnou klapkou.

 

 

 

Úprava stien, podláh:

Konečnou fázou sú omietky s náterom stien v štandardnej bielej farbe, podlaha bude zhotovená s finálnou nášľapnou vrstvou podľa výberu zo štandardu.

 

 

 

 

Vypínače/zásuvky:

Súčasťou bytu sú vypínače a zásuvky od výrobcu SCHNEIDER typ ASFORA v bielej farbe. K osvetleniu budú v každej miestnosti vyvedené vývody ukončené Wagosvorkami.

 

 

Parkovanie:

Pre klientov bude zabezpečené prostredníctvom spoplatnených existujúcich parkovacích miest v správe Žilinská parkovacia spoločnosť.

 

 

 

 

Súbory na stiahnutieKontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia