Byty Rezidencia Predmestská

 

 

 

 

26 bytov na výber

Na troch poschodiach sa nachádza 26 nových bytov. Každý má buď loggiu, alebo terasu. K dispozícii je výťah. Všetky byty majú nízke mesačné náklady, ich steny tvorí sadrokartón s akustickou izoláciou. Doma bude na vás čakať ticho a komfort. Ak vás to omrzí, vyberiete sa peši do centra. Bude to trvať naozaj pár minút.

 

 

Pozrite si byty

 

 

 

 

 

 

 

Oceníte

 

 

 

 

 

Pevná konštrukcia

Konštrukčné riešenie stavby tvorí železobetónový skelet a a murivo z pórobetónu. Použité materiály sú kvalitné, so zárukou na stavbu.

 

 

 

Akustická pohoda

Priečky medzi bytmi budú zrealizované ako sadrokartónové s akustickou izoláciou. Podlaha má kročajovú izoláciu, ktorá odráža dupot, buchot, chodenie aj nepríjemné posúvanie stoličiek.

 

 

 

Nízke náklady

V bytoch na 6 NP je podlahové kúrenie, termostat sa nachádza v každej miestnosti. V ostatných bytoch je vykurovanie riešené prostredníctvom radiátorov.

 

 

 

Žalúzie aj klíma

Byty na šiestom nadzemnom podlaží majú spravenú predprípravu na externé žalúzie a klimatizáciu. Za príplatok je možné dorobiť tieto technológie a zvýšiť komfort vášho nového bytu.

 

 

 

Terasa či loggia

Na najvyššom poschodí majú byty veľkorysú terasu, zvyšné poschodia majú loggie alebo balkóny, kde je možné zorganizovať menšie posedenie.

 

 

 

Praktické rozloženie

Celý priestor bytu je premyslený do posledných detailov tak, aby bola plocha využitá čo najviac prakticky a bývanie bolo komfortné.

 

 

 

 

 

 

 

Máte otázky? Radi ich zodpovieme, stačí nás kontaktovať!

  Kontakty
 
 

 

 

 

 

 

1-izbové byty

Pre jednotlivcov či mladé páry sme navrhli 1-izbové byty, v ktorých nájdu dostatok priestoru pre posteľ, vstavanú skriňu aj útulný obývačkový kútik. Kuchynský kút je sčasti oddelený, WC sa nachádza v kúpeľni. Všetky jednoizbové byty majú buď balkón alebo loggiu.

 

 

 

 

 

 

 

2-izbové byty

Oddelená spálňa tohto bytu má buď loggiu alebo balkón. Ak máte radi jogu alebo rannú kávu na čerstvom vzduchu, toto bude váš obľúbený priestor. WC sa nachádza v kúpeľni. Kuchynská časť je spojená s obývačkovou. Priestor vám ostane aj pre jedálenský stôl.

 

 

 

 

 

 

 

3-izbové byty

Výhodou trojizbových bytov je oddelené WC od kúpeľne. Do kúpeľne si môžete dať aj vaňu, aj sprchový kút. Obývačka je prepojená s kuchynskou a s jedálenskou častou, a tak môže rodina čo najviac času stráviť spolu. Každý byt má balkón alebo loggiu, v niektorých prípadoch je možné vyjsť na balkón (loggiu) z dvoch miestností.

 

 

 

 

 

 

 

4-izbové byty

Byt je riešený tak, aby tu našli pohodu aj odkladací priestor všetci členovia rodiny. Základom sú dve kúpeľne, miesto nájdete aj pre sušičku bielizne. V byte je vyhradený priestor pre šatník, alebo dostatočne dlhá stena pre vstavanú skriňu. Na 6. podlaží majú byty skutočne veľkorysú terasu, na ktorú sa dostanete minimálne z dvoch miestností. Terasa tvorí ďalšiu miestnosť bytu, ktorú je možné využívať od jari do zimy na stretnutia, posedenia, cvičenie, relax či drobné záhradníčenie.

 

 

 

 

 

 

Pozrieť byty

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia