Lokalita Rezidencia Predmestská

 

 

 

 

Kúsok od centra, ale stále v meste

Náš projekt je unikátny tým, že budete stále bývať v meste, ale nie v jeho rušnom centre alebo v zabudnutej periférii. Nemusíte riešiť ranné zápchy, ani dlhé cestovanie. Znie to príjemne, však?

 

 

Viac o lokalite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoznámte sa s lokalitou

Rezidencia Predmestská sa nachádza na nároží ulíc Predmestská a Milana Rastislava Štefánika. Ulice sú súčasťou mestskej časti Žiliny Staré Mesto. Je to veľmi príjemná a čo sa občianskej vybavenosti týka zabehnutá lokalita. Ponúka bohaté možnosti voľnočasového vyžitia, jej súčasťou je i historické jadro mesta s mestskou pamiatkovou rezerváciou. Táto lokalita v sebe prelína dve tváre Žiliny – tradičnú historickú a modernú.

 

 

 

 

 

 

 

Do 3 minút autom a nájdete

 

Potraviny a drogériu

 

Slovenskú poštu

 

Čerpaciu stanicu

 

Výjazd na diaľnicu

 

 

 

 

 

Do 5 minút autom a nájdete

 

Materské a základné školy

 

 

Stredné školy a gymnáziá

 

 

Nemocnicu a lekárov

 

 

Nákupné centrá a obchody

 

Parky a detské ihriská

 

 

Lekárne

 

 

Úrady a políciu

 

 

Reštaurácie a bary

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raz-dva-tri a ste na diaľnici!

Ak radi po pracovnom týždni vyrážate mimo mesta, za necelých 5 minút ste so svojou rodinou na diaľničnom výjazde na akýkoľvek smer, či už do Bratislavy alebo do Košíc. Do historického centra Žiliny vám bude stačiť 8 minútová prechádzka. V okolí je pomerne veľa cyklotrás  a mesto spravuje približne 150 detských ihrísk. Za relaxom, hrou či prechádzkou nemusíte s deťmi cestovať ďaleko, čo poteší najmä mladé rodiny či mamičky na materskej dovolenke.

 

 

 

 

 

 

 

Parkovanie pri byte

Aj parkovanie je vyriešené prakticky – priamo pri byte, na Ulici M. R. Štefánika nájdete vyhradený parkovací priestor, na ktorom zaručene zaparkujete. A to aj vtedy, keď sa z práce vrátite neskoro večer, alebo počas dopravnej špičky. Jediné, čo potrebujete, je rezidenčná karta. K vybaveniu si vezmite občiansky preukaz, technický preukaz a list vlastníctva. Ak chcete využívať MHD, v tesnej blízkosti nájdete zastávku Predmestská.

 

 

 

 

 

 

Aké byty ponúkame?

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia