Štýlové bývanie v Žiline

Život v meste môže byť príjemný, stačí si vybrať tú správnu lokalitu. Zoznámte sa s projektom Rezidencia Predmestská. Byty sa nachádzajú v mestskej časti Staré Mesto, na nároží ulíc Predmestská a M. R. Štefánika.

 

 

Prehľad cien a voľných bytov

 

viac informácií

 

 

 

 

Atraktívny vzhľad, ekonomická prevádzka

Už na prvý pohľad sú byty v rezidenčnom projekte Rezidencia Predmestská navrhnuté atraktívne, moderne a zároveň účelne. Parkovanie je riešené na Ulici Milana Rastislava Štefánika. Mesačné prevádzkové náklady budú vďaka podlahovému kúreniu a termostatom v každej miestnosti nízke. Lokalita má kompletnú občiansku vybavenosť, všetko budete mať po ruke či už autom, MHD alebo peši.

 

 

Viac o lokalite

 

 

 

 

 

 

 

26

bytov v rezidenčnom projekte

 

 

19

predané byty

 

 

0

mesiacov do začiatku výstavby

 

 

0

mesiacov do ukončenia výstavby

 

 

 

 

 

Určite si vyberiete!

Z celkovej ponuky 26 atraktívnych bytov si vyberie skutočne každý. Byty sú dispozične riešené ako 1, 2, 3 a 4-izbové. Prislúcha k nim buď loggia, balkón alebo terasa. Byty na najvyššom poschodí majú terasu takmer po celom obvode bytu. Letné večerné posedenia alebo čítanie kníh na terase máte teraz na dosah ruky. Priečky medzi bytmi sú sadrokartónové s akustickou izoláciou. Veď ani dobrých susedov nemusíte predsa počuť každý deň, všakže. Priestranný výťah je samozrejmosťou.

 

 

Viac o bytoch

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznáme plánovaný termín začiatku výstavby
27.01.2021
Poznáme plánovaný termín začiatku výstavby
Termín, v ktorom plánujeme začiatok výstavby bytov v projekte Rezidencia Predmestská je apríl/máj tohto roku. Už teraz sa však viete stretnúť s naším realitným maklérom a porozprávať sa o tom, čo všetko je v cene bytu, ako je možné financovať jeho kúpu a ktoré byty máme voľné. Nezmeškajte šancu vyberať si medzi prvými, v ponuke sú aj byty s veľkoryso riešenou terasou na 6. podlaží.
Prvé dva byty sú predané!
06.01.2021
Záujem o nové byty v tejto príjemnej lokalite nás prekvapil. Dva byty v našej ponuke sú už predané. Celkovo ponúkame na predaj 26 bytov - byty sú 1, 2, 3 a 4-izbové, každý má buď balkón alebo loggiu. Pomôžeme vám aj s financovaním nového bytu, stačí sa na nás obrátiť. Aké byty máme ešte v ponuke?
Projekt má schválené stavebné povolenie
01.01.2021
Na základe tejto informácie môžeme začať s prípravami na samotnú výstavbu bytov na troch podlažiach. Už teraz si môžete pozrieť, ako budú byty dispozične riešené, koľko budú mať izieb, či budú mať balkón a aká bude ich cena v prevedení holobyt.
Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia