Súhlas so spracovaním osobných údajov

 

 

Vyplnením kontaktného formulára na tejto stránke udeľujete podľa čl. 6 ods. 1 písm. a) a čl. 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46 / EC (“GDPR“)

 

súhlas so spracovaním osobných údajov

 

spoločnosti WFG firemný servis, s.r.o., IČO 36 617 911, so sídlom Daxnerova 9 Žilina 010 01 ako prevádzkovateľovi spracúvania osobných údajov, v rozsahu meno a priezvisko, adresa trvalého pobytu, telefónne číslo a e-mailová adresa a ich spracovanie na nasledovné účely:

 

  • komunikácia ohľadne Vášho záujmu o kúpu nehnuteľností v rezidencii Predmestská
  • poskytovanie informácií o projekte rezidencia Predmestská
  • na účely predzmluvných vzťahov.

 

 

Vami poskytnuté osobné údaje budeme spracúvať len po dobu nevyhnutnú na dosiahnutie účelu.V prípade, že nedôjde k zmluvnému plneniu, Vaše údaje spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej otázky či požiadavky. Hneď po takomto vybavení sú Vaše údaje zmazané z našej databázy. Osobné údaje získané vyplnením kontaktného formulára na účely plnenia zmluvy (kúpa nehnuteľnosti) sa spracúvajú výhradne po dobu 3 rokov.

 

Udelený súhlas môžete kedykoľvek odvolať buď e-mailom zaslaným na e-mail: balko@wfg.sk alebo písomne či osobne na adrese Daxnerova 9, Žilina 010 01.

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia